Kategoriler
Tahta Kitap Ayraçları

Tahta Kitap Ayraçları

Şık ve Dekoratif Ahşap Kitap Ayracı Modelleri

Hediyelik için farklı ürünleri kullanarak sevdiklerini şaşırtabilir aynı zamanda da mutlu edebilirsiniz. Birbirinden farklı olan ürün modellerinde genellikle ekonomik bütçeli modeller daha çok kullanılmaktadır. Bu tarz ürünler hem sık kullanılan hem de göze daha çok hitap eden ürünler olması nedeni ile hediye verdiğiniz kişi için anlamlı ve sevilen bir eşya olarak kullanılmaktadır. Hediye etmek istediğinizde sevdikleriniz tahta kitap ayracı modellerini hediye edebilirsiniz. Şık ve dekoratif bir ürün olmasının yanı sıra kitap okumayı sevenler için ince düşünülmüş bir hediye olması nedeni ile sevilen bir ürün modelidir. Birbirinden farklı renk ve desenlerin yer aldığı kitap ayraçlarında ahşap malzemeler aynı zamanda klasik bir hediye olarak da ilgi görmektedir.

Ahşap tasarımlı kitap ayracı modellerini sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz gibi toplu olarak sipariş ederek çeşitli etkinlik ve kutlamalar için de kullanabilirsiniz. Pek çok firma tanıtım yaparken promosyon ya da eşantiyon ürünleri de dağıtmaktadır. Firmanızın tanıtımını yapmanıza yardımcı olacak olan bu küçük eşyalar insanların size her zaman daha kolay ulaşmasına ve her zaman hatırlamasına yardımcı olacaktır. Birbirinden farklı modellerin yer aldığı kitap ayracı tasarımlarında ahşap modeller son derece kullanışlı olabilmektedir. Üzerindeki renk ve desenler de yıpranmadığı için uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir. Tanıtım ya da kutlama gibi etkinlikler için de tercih edilebilecek olan ürünler ekonomik fiyatları ile de bütçenizi zorlamadan tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

ListeTablo
Göster:
Sırala:
Tahta Kitap Ayracı SBV003 , 15 Adet
Tahta Kitap Ayracı SBV003 , 15 Adet içermektedir , el yapımı tahta kitap ayraçlarıdır . ..
15,93 TL KDV Dahil
KDV Hariç: 13,50 TL

HAKKIMIZDA

Bünyemizde şuan itibariyle Magnetler, Mıknatıslı Kitap Ayraçları, Türkiye Magnetleri, Tahta Magnetler ve Özel Siparişleriniz ile size özel ürünler bulunmaktadır..İş felsefemizden, Ahlak anlayışımızdan, üretmeye çalıştığımız artı değer algısından ve her geçen gün daha yaygın tanınırlık ve daha fazla saygın bir konumda olmak için var gücümüzle çalışmaktayız!

İLETİŞİM

  • 0216 429 98 74
  • 0543 686 46 30
  • Whatsapp 0543 686 46 30
  • 0216 429 98 75
  • info@giftsturkiye.com

TWITTER

FACEBOOK

Copyright © 2014 GiftsTurkiye| Web Tasarım OkyanusWeb.com
Bu sitenin seo çalışması Seocu.com tarafından yapılmaktadır.

Gifts Turkiye
Adres: Gifts Turkiye - Mıknatıslı Kitap Ayraçları Sultançiftliği Mah. Atatürk Cad. Durak Sok. No: 4A/4 Taşdelen ,Çekmeköy, İstanbul
Telefon: 0216 429 98 74 / 0543 686 46 30 -