Kategoriler
Mıknatıslı Kitap Ayraçları

Mıknatıslı Kitap Ayraçları

Dekoratif Kitap Ayracı Modelleri

Kitapseverlerin en çok kullandığı eşyalardan bir tanesi de kitap ayracı ve modelleridir. Kitap okumak için son derece kullanışlı olan bu ürünlerde aynı zamanda farklı desen ve motifler de kullanılarak ilgi çekici hale getirilebilmektedir. Son zamanlarda dekoratif özelliği ile de kullanılan ürünlerde mıknatıslı kitap ayracı modelleri daha çok tercih edilmektedir. Sevdiklerinize kullanışlı ve her zaman sizi hatırlatacak bir hediye vermek istediğiniz mıknatıslı ve farklı modellerdeki kitap ayraçlarını kullanabilirsiniz. Tasarlanan ürünlerde dijital baskılama yöntemi ile pek çok farklı model oluşturulabilmektedir. Bu nedenle zevkinize ya da hediye edeceğiniz kişinin ilgi alanına göre çeşitli modeller bulabilirsiniz.

Mıknatıslı olarak tasarlanan kitap ayraç tasarımlarında farklı modeller kullanılabilmektedir. Son zamanlarda çift taraflı olarak tasarlanan modeller farklı şekillerde kullanılabildiği için daha sık kullanılmaktadır. Bu tür hediyeleri hediye etmek istediğinizde arkadaşlarınıza, ailenize, çocuklara ya da okumayı seven dostlarınıza küçük bir sürpriz yapmış olabilirsiniz. Çift taraflı kullanılabilen kitap ayraçları aynı zamanda istediğinizde metal yüzeylerde kullanabileceğiniz küçük magnetler haline de gelebilir. Metal yüzeyde kullanabileceğiniz mıknatıslı ürünler evinizin dekorasyonu için küçük değişiklik yapmanıza da imkan sağlayacaktır. Eğlenceli ve birbirinden farklı modellerin yer aldığı modellerde zevklerinize seçim yapabilirsiniz. Tasarlanan yüzlerce ürün modeli ile her zevke ve her yaşa göre farklı modeller tercih edilebilmektedir. 

ListeTablo
Göster:
Sırala:

HAKKIMIZDA

Bünyemizde şuan itibariyle Magnetler, Mıknatıslı Kitap Ayraçları, Türkiye Magnetleri, Tahta Magnetler ve Özel Siparişleriniz ile size özel ürünler bulunmaktadır..İş felsefemizden, Ahlak anlayışımızdan, üretmeye çalıştığımız artı değer algısından ve her geçen gün daha yaygın tanınırlık ve daha fazla saygın bir konumda olmak için var gücümüzle çalışmaktayız!

İLETİŞİM

  • 0216 429 98 74
  • 0543 686 46 30
  • Whatsapp 0543 686 46 30
  • 0216 429 98 75
  • info@giftsturkiye.com

TWITTER

FACEBOOK

Copyright © 2014 GiftsTurkiye| Web Tasarım OkyanusWeb.com
Bu sitenin seo çalışması Seocu.com tarafından yapılmaktadır.

Gifts Turkiye
Adres: Gifts Turkiye - Mıknatıslı Kitap Ayraçları Sultançiftliği Mah. Atatürk Cad. Durak Sok. No: 4A/4 Taşdelen ,Çekmeköy, İstanbul
Telefon: 0216 429 98 74 / 0543 686 46 30 -