Kategoriler
Tahta Magnetler

Tahta Magnetler

Farklı ve İlginç Hediye Fikirleri

Magnet modelleri artık daha farklı ve modern görünümleri ile evlerimizi süslemeye devam ediyor. Tasarlanan pek çok dekoratif ögede magnetler kullanılabiliyor. Bu anlamda buzdolabı süsleri ya da metal yüzey süsleri için tasarlanan magnet modelleri sıradan ürünler yerine ahşap tasarımlarla çeşitlendiriliyor. Hazırlanan tahta magnet modelleri bir bardak altılığı olarak kullanılabildiği gibi bir süsleme aracı olarak da tercih edilebiliyor. Son zamanlarda özellikle bardak altlıkları şeklinde tasarlanan modeller büyük ilgi görüyor. Hazırlanan modellerde farklı desen ve renkleri görmek mümkün. Bu nedenle de her zevke hitap eden ürünleri bu kategoride görebilirsiniz. Hem kendiniz kullanabilir hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

İlginç ve farklı hediye seçeneği olarak da kullanabileceğiniz magnetli süslemeler sevdiklerinize hediye vermenin en ekonomik yollarından bir tanesidir. Eğer bütçenizi aşmadan tercih edebileceğiniz aynı zamanda da farklı ve güzel karşılanacak bir hediye seçmek istiyorsanız bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bu tarz ürünler aynı zamanda kutlama ve festivaller için de son derece uygun ve kullanışlı hediyeler olabilmektedir. Düzenlediğiniz bir etkinlikte misafirlerinize magnetli bardak altlıklarından hediye edebilirsiniz. İstediğiniz renk veya desenlerde özel tasarımlar hazırlatabileceğiniz gibi daha önceden hazırlanmış desenleri de kullanabilirsiniz. Bu şekilde etkinliğinize özel ve unutulmayacak ögeler kullanmış olabilirsiniz. Bu tür ürünleri toplu alımlarda da daha düşük fiyatlara bulabilecek olmanız magnet türü hediyeleri ilgi çekici ve kullanışlı ürünler haline getirmektedir. 

ListeTablo
Göster:
Sırala:

HAKKIMIZDA

Bünyemizde şuan itibariyle Magnetler, Mıknatıslı Kitap Ayraçları, Türkiye Magnetleri, Tahta Magnetler ve Özel Siparişleriniz ile size özel ürünler bulunmaktadır..İş felsefemizden, Ahlak anlayışımızdan, üretmeye çalıştığımız artı değer algısından ve her geçen gün daha yaygın tanınırlık ve daha fazla saygın bir konumda olmak için var gücümüzle çalışmaktayız!

İLETİŞİM

  • 0216 429 98 74
  • 0543 686 46 30
  • Whatsapp 0543 686 46 30
  • 0216 429 98 75
  • info@giftsturkiye.com

TWITTER

FACEBOOK

Copyright © 2014 GiftsTurkiye| Web Tasarım OkyanusWeb.com
Bu sitenin seo çalışması Seocu.com tarafından yapılmaktadır.

Gifts Turkiye
Adres: Gifts Turkiye - Mıknatıslı Kitap Ayraçları Sultançiftliği Mah. Atatürk Cad. Durak Sok. No: 4A/4 Taşdelen ,Çekmeköy, İstanbul
Telefon: 0216 429 98 74 / 0543 686 46 30 -