Kategoriler
Standlar

Standlar

İlgi Çekici Sunum Fikirleri

Hediyeliklerinizi sergilemek ya da fazla miktarda hediyeleri muhafaza etmek için uygun şekilde standlar gereklidir. Tasarlanan stant modelleri farklı boy ve uzunlara sahip olabiliyor. Bu da size kullanım ve sunum için farklı seçenekler sunmaktadır. Eğer masa üzeri bir stand tercih etmek isterseniz daha küçük boyutlarda eğer boydan bir stant kullanmanız gerekirse daha uzun boyları tercih edebilirsiniz. Tasarlanan modellerde askılı ya da gözlü bölümler olarak farklı seçimler yapabilirsiniz. Hediyelik olarak kullanılan kitap ayracı gibi dekoratif aksesuarlarda eğer püsküllü modeller kullanılıyorsa askılı stant türleri tercih edilebilir. Bunun gibi asılması daha uygun olan ürünlerde askılı boydan ya da daha küçük modeller kullanılabilir.

Tasarlanan gözlü standlar ise magnet gibi ürünler için kullanılabilmektedir. Bu tarz modeller aynı zamanda satışta olan ürünlerin sunumu için de kullanılabilmektedir. Sunum için son derece uygun olan bu ürünler boş olarak tercih edilebilir. Bu şekilde kendi seçtiğiniz hediyelikleri sunuma çıkarmak için uygun alanı sağlamış olursunuz. Aynı şekilde dolu olarak da kullanılabilecek alanlar bulunmaktadır. Bu tür ürünlerde ise küçük aksesuarların yer aldığı tasarımlar kullanılmaktadır. Kitap ayraçları, bardak altlıkları, çeşitli oyun türleri gibi farklı aksesuar modellerini tercih edebilirsiniz. Uygun bütçeli ürünler olması nedeni ile bir tanıtım için ya da bir seminerde kullanılmak üzere tercih edilebilir ürünlerdir. 

ListeTablo
Göster:
Sırala:

HAKKIMIZDA

Bünyemizde şuan itibariyle Magnetler, Mıknatıslı Kitap Ayraçları, Türkiye Magnetleri, Tahta Magnetler ve Özel Siparişleriniz ile size özel ürünler bulunmaktadır..İş felsefemizden, Ahlak anlayışımızdan, üretmeye çalıştığımız artı değer algısından ve her geçen gün daha yaygın tanınırlık ve daha fazla saygın bir konumda olmak için var gücümüzle çalışmaktayız!

İLETİŞİM

  • 0216 429 98 74
  • 0543 686 46 30
  • Whatsapp 0543 686 46 30
  • 0216 429 98 75
  • info@giftsturkiye.com

TWITTER

FACEBOOK

Copyright © 2014 GiftsTurkiye| Web Tasarım OkyanusWeb.com
Bu sitenin seo çalışması Seocu.com tarafından yapılmaktadır.

Gifts Turkiye
Adres: Gifts Turkiye - Mıknatıslı Kitap Ayraçları Sultançiftliği Mah. Atatürk Cad. Durak Sok. No: 4A/4 Taşdelen ,Çekmeköy, İstanbul
Telefon: 0216 429 98 74 / 0543 686 46 30 -