Kategoriler
Hediyelik Magnetler & Bardakaltlığı

Hediyelik Magnetler & Bardakaltlığı

Firmanızın Tanıtımlarında Kullanabileceğiniz Eşantiyonlar

Şirketinizin tanıtımını yaparken kullanabileceğiniz küçük aksesuarlar hem reklam yapmak için hem de katılımcılara kendiniz hatırlatmak için iyi bir çözüm olabilir. Bu amaçla kullanabileceğiniz hediyelik magnetler kullanımı kolay ve pratik olan aynı zamanda ekonomik fiyatlara sahip olan ürünler arasında yer almaktadır. Magnet gibi dekoratif ürünler her alanda kullanabildikleri için her zaman kullanılabilecek ürünlerdir. Bunun dışında gelen her misafirinize hediye edebileceğiniz de bir ürün olması nedeni ile turistik uygun bir hediye çeşididir. Magnet olarak tasarlanan modeller ilgi çekici desenler ve modeller içermesi nedeni ile sevilmektedir. Her tür metal yüzeyde , buzdolabı üzerinde kullanılabilecek dekoratif aksesuarlar arasında hediyelik magnet ilk sırada yer almaktadır.

Magnet olarak tasarlanan modeller arasında özellikle bulunduğunuz şehre ait temaları tercih edebilirsiniz. Özellikle yaklaşan bahar festivalleri ya da kutlamalar için kullanabileceğiniz bu aksesuarlarla bulunduğunuz yerin de güzelliklerini yansıtabilirsiniz. Bunun dışında tasarlanan modeller arasında sevilen hayvan figürleri ve mekan resimleri yer alabilmektedir. Dijital baskı teknikleri ile hazırlandığı için istediğiniz her resim ya da temayı bulabileceğiniz hediyelikler aynı zamanda toplu alımlarda da ekonomik fiyatlar içerebilmektedir. Çeşitli tanıtım ve açılışlar için kullanılabilecek olan ürünleri aynı zamanda firmanızın eşantiyon ürünleri arasında da kullanabilirsiniz. Bunun dışında sevdiklerinize ekonomik ve eğlenceli hediyeler vermek istediğinizde de bu aksesuarları kullanabilirsiniz. Bütçenizi aşmadan verebileceğiniz bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz. 

ListeTablo
Göster:
Sırala:

HAKKIMIZDA

Bünyemizde şuan itibariyle Magnetler, Mıknatıslı Kitap Ayraçları, Türkiye Magnetleri, Tahta Magnetler ve Özel Siparişleriniz ile size özel ürünler bulunmaktadır..İş felsefemizden, Ahlak anlayışımızdan, üretmeye çalıştığımız artı değer algısından ve her geçen gün daha yaygın tanınırlık ve daha fazla saygın bir konumda olmak için var gücümüzle çalışmaktayız!

İLETİŞİM

  • 0216 429 98 74
  • 0543 686 46 30
  • Whatsapp 0543 686 46 30
  • 0216 429 98 75
  • info@giftsturkiye.com

TWITTER

FACEBOOK

Copyright © 2014 GiftsTurkiye| Web Tasarım OkyanusWeb.com
Bu sitenin seo çalışması Seocu.com tarafından yapılmaktadır.

Gifts Turkiye
Adres: Gifts Turkiye - Mıknatıslı Kitap Ayraçları Sultançiftliği Mah. Atatürk Cad. Durak Sok. No: 4A/4 Taşdelen ,Çekmeköy, İstanbul
Telefon: 0216 429 98 74 / 0543 686 46 30 -