Kategoriler
Fırsat Ürünleri

Fırsat Ürünleri

Hediye Vermenin Ekonomik Yolları

Hediye vermek için her zaman uygun bir zaman olmasına gerek yoktur. Sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz her an bir hediye seçebilirsiniz. Bunun için tasarlanan indirim günlerinden yararlanarak hem bütçenizi aşmamış hem de sevdiklerinize sürpriz yapmış olabilirsiniz. Hediye vermek için kullanabileceğiniz ekonomik hediye türleri arasında kitap ayracı ve magnet en çok kullanılan ürünlerdir. Hem dekoratif olmaları hem de her zaman kullanılabilecek ürünler olması nedeni ile tercih edilirler. Üzerinde sevdiğiniz kişilerin fotoğraflarının yer aldığı ya da üzerine mesaj yazılan özel tasarımlar bu anlamda işinizi daha kolay hale getirebilir. Özel tasarımlar son zamanlarda en çok kullanılan ürünler olması nedeni ile insanların dikkatini çeken ürünlerdir.

İndirimli ürünlerden yararlanmak sadece tek bir hediye için değil toplu hediyeler için de uygun bir seçim olabilir. Örneğin çalıştığınız iş yerindeki arkadaşlarınıza hediye almak istediğinizde ya da yaptığınız bir organizasyona katılanlara hediye vermek istediğiniz küçük ama özel hediyeler verebilirsiniz. Bunun için kullanılan ürünler arasında isim yazılı kalem ve ayraçlar ilk sırada yer alıyor. Katılımcılar için hem reklam yapmak hem de onları mutlu bir şekilde göndermek için kullanabileceğiniz alternatifler ekonomik olarak da uygun bütçeli ürünlerdir. Fırsat ürünleri bütçenizi aşmadan hediye seçmenize yardımcı olabilecek bir platformdur. Sayısız ürün ve model seçiminin yer aldığı platformda hem kişiye hem de topluluğa göre farklı ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.

HAKKIMIZDA

Bünyemizde şuan itibariyle Magnetler, Mıknatıslı Kitap Ayraçları, Türkiye Magnetleri, Tahta Magnetler ve Özel Siparişleriniz ile size özel ürünler bulunmaktadır..İş felsefemizden, Ahlak anlayışımızdan, üretmeye çalıştığımız artı değer algısından ve her geçen gün daha yaygın tanınırlık ve daha fazla saygın bir konumda olmak için var gücümüzle çalışmaktayız!

İLETİŞİM

  • 0216 429 98 74
  • 0543 686 46 30
  • Whatsapp 0543 686 46 30
  • 0216 429 98 75
  • info@giftsturkiye.com

TWITTER

FACEBOOK

Copyright © 2014 GiftsTurkiye| Web Tasarım OkyanusWeb.com
Bu sitenin seo çalışması Seocu.com tarafından yapılmaktadır.

Gifts Turkiye
Adres: Gifts Turkiye - Mıknatıslı Kitap Ayraçları Sultançiftliği Mah. Atatürk Cad. Durak Sok. No: 4A/4 Taşdelen ,Çekmeköy, İstanbul
Telefon: 0216 429 98 74 / 0543 686 46 30 -